СТАЛО СТАЛО

Сади Прикарпаття

Виробництво натуральних соків прямого віджиму з плодів власних садів на Прикарпатті.

Власник, СЕО

Назар Романів

Власник

Місто: Снятин, Івано-­Франківська область

Сайт

Сторiнка в Facebook

Бізнес - ­рішення

Виробництво натуральних соків прямого віджиму з плодів власних садів на Прикарпатті, без додавання води, цукру. Суть у використанні лише своїх плодів для створення класних корисних українських продуктів для здового способу життя та технологіі пастерізації, що зберігає усі вітаміни і.

Роблять сік раз на рік під час збору врожаю — восени. Попереду створення яблуневого оцету з травами, нові унікальні смаки соків, еко-паливних брикетів.

Готуються до європейської сертифікації стосовно менеджменту виробництва FSSC22000, а також чекають експертів з Органік Стандарт з сертифікації яблук і чорноплідної горобини — на даний момент мають статус перехідного періоду.

Плоди вирощуються без застосування хімії. Використовується лише скляна пляшка, причому повторно. Макуху, що залишається після виробництва соку, планується у майбутньому переробляти в екопаливні брикети та органічні натуральні солодощі.

Мета

Створити корисний, екологічно чистий продукт і дуже український, одночасно, з унікальними конкурентними якостями. Важливо було, щоб він був на 100% натуральний, і мав оздоровлювальний ефект.

Економіка

Екологія

Соціум