СТАЛО СТАЛО

ПП Пригара П. Й.

Виготовлення фермерського продукту — сиру за швейцарською технологією без консервантів з використанням вітчизняних ресурсів. Корови годуються виключно натуральними кормами.

Власник, СЕО

Петро Пригара

Директор

ПП Пригара П.Й.

Мiсто: Нижнє Селище, Закарпаття

Сайт

Сторiнка в Facebook

Переробка молока, виготовлення сиру.

Бізнес-­рішення

«Селиська сироварня» — це соціальний проект, започаткований жителями Нижнє Селище та європейським кооперативом «Лонго Май». Корови годуються виключно натуральними кормами. Молоко кожного постачальника щодня контролюється.

Сир виготовляється без використання консервантів, барвників, емульгаторів. Збудовано біологічні очисні споруди. В цеху використовуються енергоощадні лампи.

Для вирішення проблеми забезпечення питною водою збудовано водогін від джерела, яке знаходиться за 4,5 км від села. Крім сироварні, чисту джерельну воду мають школа, дитячий садок, амбулаторія та будинок культури, а також у центрі села збудовано б’ювет для жителів села.

Проведяться тренінгі для селян щодо правильного догляду за великою рогатою худобою.

Мета

Створення нової ніші, якої дотепер не існувало на Закарпатті. Створення продукції за швейцарською технологією при використанні 99% вітчизняних ресурсів, що дозволяє споживачам отримати якісний продукт, який не поступається своїми смаковими якостями імпортним сирам.

Економіка

Екологія

Соціум