СТАЛО СТАЛО

ОСА

Виробництво натуральних продуктів харчування відповідно до концепції «Повноцінного харчування», які мають високу якість, позитивно впливають на здоров'я людини і довкілля.

Власник, СЕО

Олексій Урсуленко

Власник

Мiсто: Херсон

Сайт

Бізнес­-рішення

Компанія має основний бізнес, якому вже понад 20 років. Це виробництво сільськогосподарської продукції: рослинництво, овочівництво, свинарство (3000 голів свиней) і садівництво, в яких «ОСА» намагається йти шляхом природнього, натурального вирощування культур і тварин, впроваджуючи енергозберігаючі та альтернативні джерела енергії.

Другий напрямок діяльності — виробництво продуктів харчування. При цьому використовується ручна праця. З одного боку, це більш затратно, а з іншого — має свої переваги для споживача, який отримує менше оброблений, а тому більш корисний, менш енерговитратний і соціально відповідальний продукт. Фінансові кошти не витрачаються на закупівлю дорогого устаткування, а йдуть на заробітну платню, безкоштовне харчування співробітників.

При виробництві борошна для продукції використовується старовинний спосіб помолу — на жорнах, який є енергозберігаючим і екологічним.

Еко-упаковка — папір, скло.

Частина харчових відходів використовується як добрива для ґрунту. Відходи, що утворюються в процесі роботи, здаються для вторинного використання.

Сміття сортирується та здається на вторпереробку.

Використовуються сонячні батареї.

Мета

Виробництво органічних харчів, ведення сільського господарства — це тільки перший щабель до будівництва центру, зразка сталого розвитку — еко­поселення «Веселка», що має на меті залучення людей до гармонійного життя у злагоді з природою.

Економіка

Екологія

Соціум