СТАЛО СТАЛО

Мак-Вар Екопродукт

Виготовлення продуктів здорового харчування на основі натуральних інгредієнтів від українських виробників.

Власник, СЕО

Олексій Вартаньян

Директор

Мiсто: Вінниця

Сайт

Сайт

Сторiнка в Facebook

Бізнес рішення

Виготовлення продуктів здорового харчування: дієтичних макаронних виробів, макаронних виробів для діабетиків, борошна з суцільнозмеленого зерна, висівок харчових, натуральних рослинних добавок на основі натуральних інгредієнтів від українських виробників.

Розробка і впровадження у виробництво продуктів харчування:

Макарони «Здоров'я» із суцільнозмеленого зерна (з висівками), які очищують організм, збагачують вітамінами, усувають дисбактеріоз.

Макарони «Здоров'я» з рослинними домішками (насіння льону, гарбуза, зародка зерна, кісточок винограду тощо), кожний вид яких має різні оздоровчі властивості та профілактичну дію.

Макарони «Здоров'я» для хворих на цукровий діабет.

Борошно «Здоров'я» з суцільнозмеленого зерна (житнього, пшеничного та їхньої суміші).

Висівки харчові «Здоров'я» (житні, пшеничні, вівсяні).

Випуск натуральних харчових добавок для використання у приготуванні страв (знежирене насіння льону, гарбуза, амаранту, розторопші, зародку зерна, кісточки винограду та ін.).

Заохочення і надання підтримки у створенні спеціалізованих точок продажу продуктів здорового харчування за програмою «Відкрий відділ «Здоров'я» у своєму магазині!». Створення «Полиць здоров'я» у торговій мережі. Створення мережі інтернет-магазинів здорового харчування.

Надання підтримки у розробці нових видів продуктів здорового харчування, проведення наукових досліджень та інша співпраця з науковими і учбовими закладами України.

Мета

Надати споживачу продукти харчування на основі натуральних інгредієнтів, які приносять користь організму, при регулярному вживанні мають оздоровчий ефект, запропонувати хворим на цукровий діабет споживачам асортимент продукції.

Підвищити рівень обізнанності покупця і стимулювати його робити свій вибір на користь натуральних продуктів.
Розширити присутність продуктів Здорового харчування у торговій мережі України.

Економіка

Екологія

Соціум