СТАЛО СТАЛО

ЛИБІДЬ-К

Cільськогосподарське підприємство замкнутого циклу, мета якого - виробництво та продаж органічною і натуральної продукції та створення осередку сталої екосистеми. Займається від вирощування сировини до виробництва, упакування, доставки та продажу готової продукції під власним брендом.

Власник, СЕО

Тетяна Яблонська

Власник

Місто: Сахнівці, Хмельницька обл.

Сайт

Сторiнка в Facebook

Бізнес-рішення

"Либідь К" ("Світ Біо")  -  сертифіковане органічне підприємство.

Органічне землеробство як складова частина сталого розвитку. Створено сільськогосподарське підприємство замкнутого циклу. Компанія самостійно виробляє та продає готовий продукт (зернові, курячі яйця, овочі, молоко козине), створюючи додану вартість. Унікальність - в органічному способі господарювання.

У споживанні електроенергії - відмова від природного газу, заміна твердим паливом. Відходи підлягають біорозкладенню з подальшим внесенням в грунт для підвищення родючості. Упаковка продукції у паперову тару, яка виготовлена з переробленої продукції.

Використання світових технологій, що позитивно впливають на довкілля та створення власних унікальних технологій.

Вигода для споживача у здоровому харчуванні, у розвитку сільських територій і створенні локальних брендів, популяризація країни за кордоном при можливому експорті. Стосовно імпортозаміщення вирощування власної овочевої продукції, виготовлення кінцевої переробленої молочної продукції дасть можливість пропонувати дешевшу вітчизняну продукцію органік.

Мета

Органічне землеробство як складова частина сталого розвитку.

Економіка

Екологія

Соціум