СТАЛО СТАЛО

ФЬЮЧЕФУД

Заміна імпортних картопляних чіпсів на смачні та корисні сушені фьючіпси з насіння льону. Створення сучасного українського виробництва здорових продуктів харчування.

Власник, СЕО

Сергій Шакола

Директор

Мiсто: Київ

Сайт

Сторiнка в Facebook

Бізнес­-рішення

Маючи опит на ринку здорової їжи, для реалізації бізнес-­ідеї виготовлення снеків на основі насіння льону, було ствонено підприємство. Розроблни техничні умови, запатентована корисна модель та торгова марка. Сконструйова та замовлена виробнича лінія. Започатковано виробництво. На ринок на ринок виводять новий іноваційних продукт­ фьючіпси.

Фьючіпси роблять з насіння льону виключно з української сировини, на українському обладнанні, за українською технологією. Унікальність продукту в тому, що він виготовляється способом сушіння, що зберігає всі корисні властивості льону.

Конкурентів на даний час у компанії немає. Можливе відкриття підприємств­партнерів на умовах франшизи в інших містах. Продукт може замінити імпортовані картопляні чіпси.

При виготовленні екологічних фьючіпсів не використовуються барвники та консерванти. Компанія створює додаткові робочі місця, у тому числі для переселенців.

Мета

Створення сучасного українського виробництва здорових продуктів харчування. Заміна імпортних картопляних чіпсів на смачні та корисні сушені фьючіпси з насіння льону.

Економіка

Екологія

Соціум