СТАЛО СТАЛО

Бабині кози

Козина ферма, на якій виробляються не тiльки козине молоко, сири з козиного молока, але й унікальне мило з козиного масла, а також розводиться племінний молодняк кіз зааненської породи.

Власник, СЕО

Олександр Бабин

Власник

Мiсто: Галайки, Київська обл.

Сайт

Тваринництво, харчова промисловість

Бізнес-­рішення

Виробництво фермерських продуктів харчування, натуральних косметичних засобів, вирощування племінних кіз. Були куплені та переобладнані тваринницькі приміщення, спеціальне обладнання. Взято в оренду землю та завезено з-­за кордону племінне поголів’я кіз зааненської породи.

Компанія отримує доходи від реалізації племінних тварин, продажу молока та сиру. Новим проектом сьогодні є виробництво мила з козиного масла та молока. В перспективі планується створити косметичну лінію на основі козиного масла. Вся готова продукція виготовляється на місці з природних компонентів без довгих шляхів транспортування. Всі корми власного виробництва.

Хімічні речовини використовуються тільки для миття та дезінфекції обладнання. Гаряча вода на фермі отримується лише за рахунок використання сонячної енергії та біопалива. Пастеризація молока відбувається також лише за допомогою дров. Були встановлені сонячні колектори та твердопаливний котел на дровах для мінімізації використання електроенергії у виробничих процесах. Всі органічні відходи використовуються як натуральні добрива на полях підприємства.

Економіка

Екологія

Соціум