СТАЛО СТАЛО

Shooter.ua

Стимулювання розвитку альтернативної енергетики, запровадження нових стандартів життя в Україні завдяки доступності електромобілів.

Власник, СЕО

Костянтин Євтушенко

Директор

Мiсто: Львів

Сайт

Сторiнка в Facebook

Бізнес-рішення

Shooter – це проект, що дозволить зробити доступними і звичними персональні авто, що не забруднюють навколишнє середовище, не створюють шуму і не з’їдають бюджет власника.
Пересування на Shooter обходиться 8 грн на 100 км. Це в десятки разів дешевше за бензин і дозволяє зекономити не лише власникам, а і країні, адже залежність від нафти і газу – один з найбільших тягарів української економіки.
Електроенергія – відновлювальний ресурс, кошти за який залишаються всередині країни, а не йдуть імпортерам. Електростанції працюють у постійному режимі, а використання електроенергії вночі падає на 30%, що призводить до перебоїв у споживанні. Крім того, більшість українських електростанцій працюють не на повну потужність. Використання електрокарів збільшить кількість спожитої енергії, стабілізує її в часі (зручніше за все заряджати Shooter уночі) та стимулюватиме розвиток альтернативної енергетики.
Проект надасть поштовху до розвитку нової галузі в Україні. Це призведе до створення нових підприємств і, відповідно, нових робочих місць.

Мета

стимулювання розвитку альтернативної енергетики, запровадження нових стандартів життя в Україні завдяки доступності електромобілів.

Економіка

Екологія

Соціум