СТАЛО СТАЛО

Healthy Tradition

Виробництво натуральних та дієтичних продуктів швидкого харчування за власною рецептурою та технологіями.

Власник, СЕО

Анна Горбенко

Співзасновник, керівник

Мiсто: Київ

Сайт

Сторiнка в Facebook

Бізнес­-рішення

Виробництво натуральних та дієтичних продуктів швидкого харчування за власною рецептурою та технологіями: натуральна випічка, десерти, снеки без глютену, також продукти без цукру, консервантів, цукорозамінника, інших не натуральних інгредієнтів.

Нішева спеціалізація дозволяє контролювати ціноутворення. Компанія заробляє з продажу товарів власного виробництва високої якості та відповідності стандартам виробництва таких дієтичних продуктів. Це дозволяє мати вищу ціну, яка цікава і спеціалізованому ретейлу.

Важливим є те, що в Україні практично немає компаній, що можуть забезпечити виробництво чистого безглютенового продукту. На українському ринку у цій сфері, крім Healthy Tradition, працюють тільки іноземні виробники, продукція яких значно дорожча.

Зараз компанія розробляє нові рецепти, технологію та ассортимент безглютенових продуктів, на які є попит в Україні. В майбутньому ми плануємо вийти на ринок ЕС.

Всюди, де можливо, віддається перевага упаковці з натуральної сировини (картон, дерево, тканина).

Більшість постачальників сировини ­ місцеві виробники. Тим самим, створюються робочі місця не тільки в самій компанії, а й місцях її присутності.

Серед робітників є переселенці.

Мета

Щоб активні люди, що бажають харчуватися здоровою, виключно натуральною та дієтичною іжею, але не мають часу на пошук таких продуктів та приготування страв, мали можливість на здоровий, корисний та сбалансований перекус і не відволікатися від своїх приорітетних занять.

Люди с різними дієтичними потребами, такими як несприйняття глютену, цукру, лактози та інші повинні мати великий вибір продуктів без замінників і не відчувати обмежень у харчуванні.

Економіка

Екологія

Соціум